Language : FA  |  EN

لیپوماتیک


همراه با مجموعه زیبایی مهر و ماه پزشک زیبایی خودتان باشید.

لیپوماتیک

با تجمع چربی ها در بدن فرد دچار چاقی می شود.این چربی ها در قسمت های مختلفی از بدن جای می گیرند و باعث بد فرمی بدن می شوند.بعضی وقت ها این تودهای چربی به حدی سفت و حجیم می شود که با هیچگونه رژیم یا ورزشی از بین نمی روند. عمل لیپوماتیک با هدف از بین بردن چربی های اضافه به کمک این افراد آمده است.

 

معایب استفاده از دستگاه های تخلیه چربی قدیمی

در گذشته از دستگاه لیپوساکشن برای تخلیه چربی ها از بدن استفاده می شد، که استفاده از این دستگاه معایبی مانند افزایش زمان بهبود بیماران، آسیب به بافت چربی پوست، خطرات ناشی از بیهوش کردن افراد و…. را در بسیاری از بیماران به همراه داشت. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی نسل جدید دستگاه های تخلیه چربی به نام لیپوماتیک به وجود آمد، که نسبت به سایر روش های تخلیه چربی از بدن مانند لیپوساکشن و یا لیپولیزر عملکرد آن بسیار بهتر و همچنین نتیجه آن کاملا متفاوت از سایر روشهای تخلیه چربی است.

تفاوت لیپوماتیک با سایر روش ها

در روش های دیگر مانند لیپوساکشن و لیپولیزر برای آنکه بتوانند سلول های چربی را تخریب نمایند از تکنیک هایی مانند اشعه و حرارت برای تخریب استفاده می کردند، و نیز به سبب خون ریزی و یا ایجاد درد در بیماران مجبور به بیهوش کردن آنها بودند که باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای آنها شده بود، اما در روش لیپوماتیک نحوه تخریب سلول های چربی به صورت فیزیکی است و در روش لیپوماتیک حرکات لرزشی کانولا به صورت آزاد می باشد، و تخلیه چربی در این روش به صورت تدریجی و بدون درد و خونریزی از بدن استخراج می گردد.

مزیت استفاده از لیپوماتیک

یکی از مزیت های مهم تخلیه چربی به روش لیپوماتیک بر خلاف سایر روشهای تخلیه چربی آن است که احتیاجی به بیهوش کردن فرد ندارد و تخلیه چربی به صورت سر پایی انجام می شود و همچنین با استفاده از این روش می توان حجم زیادی از چربی را در یک جلسه با کمترین ورم و یا کبودی و درد تخلیه نمود.

 

  دریافت نوبت مشاوره رایگان لیپوماتیک

 

از بین بردن چربی ها اضافه پهلو ها با لیپوماتیک

اگر تمایل به از بین بردن پهلو های اضافه خود دارید ، لیپوماتیک انتخاب درستی است روش انجام جراحی لاغری پهلوها با استفاده از یک میله ی فلزی بسیار باریک انجام خواهد شد ، نخست جراحی با بی حسی موضعی قسمت مورد نظر آغاز می شود ، بعد از آن یک لوله نازک فلزی وارد بدن می شود، این لوله کانولا نام دارد ، کانولا ساکشن همراه با ارتعاش بسیار سریع را به دنبال دارد . به کمک لیپوماتیک می توانید چربی های پهلو که با ورزش و رژیم غذایی از بین نرفته اند را در یک جلسه از بین ببرید، با داشتن یک کمر باریک می توانید لباس های زیبا و خوش فرم را بپوشید و ازاندام مطلوب خود لذت ببرید.

پس از لیپوماتیک پهلوها نیاز به پوشیدن  گن مخصوص  به مدت یک ماه می باشد،گن باعث می شود که شما پس از لیپوماتیک نیز شاهد کم شدن سایز باشید و فرم اصلی و مورد نظر پزشک را حفظ می نماید،البته این گن میزان ورم ناشی از جراحی را نیز کمتر کرده و از بین می برد.

لیپوماتیک باسن

روش های مرتبط با زیبایی و برای اندامی زیباتر طرافداران بسیاری را در بین خانم ها پیدا کرده است .داشتن باسن زیبا نیز برای خانم ها دارای اهمیت بوده و برای اینکه بتوانند باسن زیبا داشته باشند روش هایی مانند جراحی لیپوماتیک باسن ، لیپوماتیک باسن و همچنین برای برجسته سازی بیشتر می توانند از پروتز باسن نیز استفاده کنند.در نهایت با باسن زیبا می توان لباس های زیبا و اندام تحتانی زیبایی داشت و به این صورت که فرد اعتماد به نفس بیشتری را خواهد داشت.

لیپوماتیک غبغب

یکی از مواردی که می تواند در زیبایی صورت تاثیر زیادی داشته باشد تناسب صورت با بدن است به خصوص افرادی که دارای اضافه وزن هستند و از این موضوع احساس نارضایتی دارند.هر چند که غبغب بیشتر در افراد چاق دیده می شود اما داشتن غبغب در بیشتر افراد ربطی به سن و و یا وزن ندارد.در واقع می توان گفت که غبغب زمانی ایجاد می شود که چربی ها انباشته شوند و در اطراف گردن و در زیر پوست حالتی افتاده پیدا کنند.این شلی در قسمت زیر گردن باعث می شود که صورت،زیبایی لازم را نداشته باشد.کلینیک زیبایی بهرویان می تواند با لیپوماتیک غبغب این موضوع را برای شما برطرف کند .

لیپوماتیک بازو

بازوها یکی از اندام های تاثیر گذار در زیبایی اندام هستند و برای آن که بتوانید از چربی های این منطقه خلاص شوید می توانید با رژیم غذایی مناسب  و ورزش با برنامه به این امر بپردازید. متخصصین تغذیه در کلینیک زیبایی بهرویان می توانند با رژیم درمانی و برنامه غذایی صحیح شما را کمک کنند. اما ممکن است با رژیم غذایی لاغری موضعی صورت نگیرد به همین دلیل می توانید از روش های جدید برای لاغری استفاده کنید. لیپوماتیک بازو یکی از روش های ایمن و بدون خطر بوده که می تواند تجمع چربی در قسمت بازو را از بین ببرد تا دوباره تعادل در قسمت بالا تنه شما به وجود بیاید.بعد از انجام لیپوماتیک بازو در کلینیک زیبایی بلافاصله بازوهای بزرگ و آویزان از بین خواهند رفت.

لیپوماتیک ران

بسیاری از افراد هستند که که اضافه وزن ندارند اما چربی پاها به صورت ناموزون می باشد به صورتی که آنها از اندام خود احساس رضایت ندارند.تنها با روش هایی که باعث لاغری موضعی می شود می توان چربی های این منطقه را از بدن خارج کرد.ران پا می تواند تناسب اندام فرد را به هم بریزد.لاغری با لیپوماتیک می تواند به این افراد کمک کند تا این عدم تناسب را از بین ببرند.برخی از افراد هستند که به دلیل آناتومی پاهایشان بعد از لیپوماتیک باز هم پاها کاهش ساز قابل توجهی پیدا نمی کند به همین دلیل شما باید برای این امر به متخصص مراجعه کنید تا در ابتدا معاینه های لازم بر روی شما انجام بگیرد.شما می توانید برای مشاورهلیپوماتیک ران در کلینیک زیبایی بهرویان به کانال تلگرام و یااینستاگرام کلینیک بپیوندید.

لیپوماتیک شکم

شاید شما با رژیم غذایی متفاوت و سنگین نتوانسته اید به مقدار دلخواه خود از سایز شکمتان بکاهید زیرا چاقی های موضعی به خصوص در قسمت های شکم و پهلو سخت تر از بین می روند و از آنجایی که اگر شکم و پهلو زیبایی مناسبی داشته باشند فرد اندام کشیده تری داشته و زیبایی دو چندانی خواهد داشت.یکی از روش های نوین که می تواند چربی ها در کوتاه ترین زمان ممکن از بدن خارج کندلیپوماتیک شکم است. لیپوماتیک می تواند بدون اینکه آسیبی به بافت چربی وارد شود آنها را از بدن خارج کند تا شکم شما یک دست و زیبا به نظر برسد. کلینیک زیباییبهرویان می تواند با لاغری موضعی در ناحیه شکم به بهبود زیبایی اندام شما کمک شایانی بکند.

مزایای لیپوماتیک

برای اینکه بتوان چاقی های موضعی را از بین برد روش های متعددی توسط متخصصان در کلینیک زیبایی صورت می گیرد یکی از این روش ها لیپوماتیک بوده که می تواند با لاغری موضعی زیبای اندام هر شخص را بازگرداند .این روش مناسب ،برای افرادی که با تلاش های فراوان نتوانستند چاقی های موضعی خود را از بین ببرند بسیار موثر خواهد بود .لیپوماتیک در مقایسه با روش های قدیمی دارای مزیت های فراوانی است که در مطلب زیر به آن اشاره می کنیم.
• در مقایسه با روش های قدیمی در دستگاه لیپوماتیک هیچ گرمایی از لوله کانولا برای از بین بردن چربی ها خارج نخواهد شد و و به همین دلیل در روش لیپوماتیک در کلینیک زیبایی از سوختگی و یا نکروز خبری نیست در صورتی که روش هایی که عملکرد از بین بردن چربی ها با حرارت است باعث مرگ پوست بدن در قسمت های مورد نظر می شد.
• در روش لیپوماتیک با تولید کردن امواج اینفراسونیک سلول های فیبروپلاستها تحریک می شوند و باعث کلاژن سازی درپوست می شوند به همین دلیل لیپوماتیک با شلی و یا افتادگی پوست همراه نخواهد بود و سفتی و محکمی پوست را از بین نمی برد.
• زمانی که لوله کانولای دستگاه لیپوماتیک وارد بافت چربی می شود حرکاتی به صورت لرزشی داشته به صورتی که به هیچ عنوان به عروق خونی لطمه ایی وارد نمی کند و به همین دلیل لیپوماتیک را می توان یکی از روشهای ایمان برای لاغری با موضعی نام برد.
• در صورتی که لیپوماتیک در کلینیک زیبایی معتبر انجام بگیرد و مراحل انجام لیپوماتیک به درستی شکل بگیرد به هیچ عنوان در پوست ناهمواری ایجاد نمی کند و زیبایی اندام را برای فرد به ارمغان خواهد آورد.
• لیپوماتیک می تواند چربی را به صورت سطحی و عمقی از بدن خارج کند.

مطالب مرتبط

مراقبت‌های پس از عمل تزریق چربی به باسن

مشاهده

جلوگیری افتادن پوست شکم پس از لیپوماتیک

مشاهده

مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک

مشاهده

استفاده از ژل‌ها برای جوان‌سازی

مشاهده