Language : FA  |  EN

جلوگیری افتادن پوست شکم پس از لیپوماتیک


همراه با مجموعه زیبایی مهر و ماه پزشک زیبایی خودتان باشید.

چگونه از شل شدن پوست شکم پس از لیپوماتیک جلوگیری کنیم؟

شل شدن پوست شکم بعد از کاهش وزن در استفاده از روش های لاغری نگرانی عمده اغلب بیماران می باشد ، در ناحیه شکم به دلیل تجمع بیشتر سلول های چربی روش های زیادی برای ایجاد لاغری به کار برده می شود که در بیشتر این روش ها بعد از کاهش وزن پوست شکم شل و افتاده می گردد که این امر موضوعی ناخوشایند برای بیماران می باشد و به دنبال روشی خواهند بود که همزمان با ایجاد لاغری پوست را نیز لیفت و کشیده نماید.

  برای آشنایی بیشتر با عمل لیپوماتیک این مقاله را بخوانید 

در روش لیپوماتیک جهت ایجاد لاغری و کاهش وزن از امواج اینفراسونیک استفاده می گردد و امواج این دستگاه سلول های چربی را کاملا تخریب می نمایند و با حرکات لرزشی کانولا که توسط برش کوچکی در زیر شکم قرار داده می شود این چربی ها به حالت آزاد در آمده و به تدریج به وسیله دستگاه از بدن خارج می گردد.

در روش لاغری لیپوماتیک به دلیل استفاده از امواج اینفراسونیک همزمان با خروج چربی ها از شکم به دلیل تاثیر امواج در کلاژن سازی پوست لیفت و کشیدگی پوست نیز انجام می گیرد و افتادگی پوست بعد از حذف چربی ها بسیار ناچیز خواهد بود و به هیچ وجه پوست شکم شل و افتاده نخواهد شد بلکه لیپوماتیک پوست به بیماران فرصتی خواهد داد تا با حذف برآمدگی های قسمت های چربی از ناحیه شکم ظاهر خود را بهبود ببخشند.

در روش لیپوماتیک هدف از به کارگیری این روش در بیماران کاهش وزن نمی باشد بلکه کاهش سایز ، حجم و تغییر فرم بدن یا همان پیکر تراشی می باشد که اندامی زیبا را برای بیماران ایجاد می نماید و تنها در بیمارانی مفید خواهد بود که شاخص توده چربی آنها چندان بالا نباشد و برای افراد سنگین وزن و شاخص توده چربی بالا مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

در استفاده از روش لیپوماتیک نه تنها ناهمواری و افتادگی پوست و شل شدگی پوست شکم رخ نخواهد داد بلکه حتی سفت شدن و لیفت پوست صورت خواهد گرفت و کم شدن سایز و لیفت پوست تا مدتی بعد از عمل ادامه خواهد داشت.

  دریافت نوبت مشاوره رایگان لیپوماتیک

مطالب مرتبط

مراقبت‌های پس از عمل تزریق چربی به باسن

مشاهده

جلوگیری افتادن پوست شکم پس از لیپوماتیک

مشاهده

مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک

مشاهده

استفاده از ژل‌ها برای جوان‌سازی

مشاهده