Language : FA  |  EN

لیزر موهای زائد


همراه با مجموعه زیبایی مهر و ماه پزشک زیبایی خودتان باشید.

یکی از معضلاتی که بیشتر افراد در دنیا را گرفتار خود کرده است پر مویی می­باشد در خانم­ها این شکل بیشتر دیده می­شود و ممکن است اثرات بسیار زیادی بر روابط زناشویی و اجتماعی آن­ها بگذارد و همواره این افراد به دنبال روش­هایی برای برطرف کردن این معضل هستند؛ و روش­های گوناگونی مانند بند انداختن و اپیلاسیون یا موم و الکترولیز را برای کاهش پر مویی مورداستفاده قرار می­دهند؛ اما این روش­ها همگی برگشت‌پذیر می­باشند و برای مدت طولانی نمی­توانند رضایت فرد را نگه دارند.

به همین سبب از روش نوین دیگر برای رفع موهای زائد مانند  استفاده از لیزر برای از بین بردن و یا کاهش دائمی موهای زائد در تمام نقاط بدن استفاده می­کنند و مزیت مو زدایی با لیزر به سایر روش­های دیگر آن است که لیزر باعث کاهش دائمی موهای زائد بدن می­شود درحالی‌که روش­های دیگر به‌طور موقتی و بعد از مدتی موهای زائد برگشت‌پذیر بودند. به همین دلیل امروزه یکی از بهترین روش­های درمان پرمویی لیزر موهای زائد می­باشد.

تفاوت روش لیزر موهای زائد  با اپیلاسیون

لیزر با اپیلاسیون تفاوت دارد در روش درمانی با لیزر از بین بردن موهای زائد نواحی بزرگ بدن مانند ساق پا و پشت بسیار مناسب­تر است و با استفاده از این روش سلول­های پیازچه موهای زائد توسط پرتوهای پرانرژی نور تخریب خواهند شد و درنتیجه از رشد مجدد آن­ها جلوگیری می­نماید و در بیشتر موارد رشد موها پس از لیزر ادامه نخواهد داشت و موهای زائد برای همیشه از بین خواهند رفت اما در روش­های موم کاری و الکترولیز بر پیازچه مو هیچ اثر تخریبی وجود ندارد؛ بنابراین در بیشتر موارد بعد از مدتی امکان رشد مجدد موها وجود دارد و شما باید مجدد از این روش استفاده نمایید.

یکی دیگر از تفاوت­های روش موم کاری با لیزر در قیمت آن است و قیمت روش موم کاری نسبت به لیزر ارزان­تر می­باشد ولی نتیجه مؤثر آن نسبت به لیزر بسیار کمتر می­باشد.

تفاوت دیگر در سرعت روش الکترولیز با لیزر است چراکه در روش الکترولیز موها به‌صورت دانه‌دانه از بین می­روند و زمان بیشتری برای درمان سپری می­شود درحالی‌که در روش لیزر در ناحیه وسیعی این عمل صورت خواهد گرفت؛ بنابراین سرعت روش لیزر بسیار بیشتر از روش الکترولیز می­باشد.

 

مطالب مرتبط

مراقبت‌های پس از عمل تزریق چربی به باسن

مشاهده

جلوگیری افتادن پوست شکم پس از لیپوماتیک

مشاهده

مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک

مشاهده

استفاده از ژل‌ها برای جوان‌سازی

مشاهده