Language : FA  |  EN

میکرونیدلینگ


همراه با مجموعه زیبایی مهر و ماه پزشک زیبایی خودتان باشید.

یکی از دلایلی که موجب آزار بسیاری از افراد می شود می شود ظاهر شدن علایم افزایش سن مانند: چین و چروک دور چشم ها، افزایش چروک پیشانی و همچنین افزایش چین و چروک اطراف دهان و یا کاهش برجستگی فک و کاهش حجم گونه ها می باشد به طوری که در فرد این احساس ایجاد می شود که چهره شاداب و ظاهر  زیبا و جوان خود را از دست داده است و به همین خاطر این افراد برای رفع کردن این عیوب همواره به دنبال پیدا کردن روش هایی قابل اطمینان و موثر نیز می گردند.

 

یکی از مطمئن ترین روش ها برای زیبایی و جوان سازی پوست و رفع عیوب ناشی از افزایش سن که در پوست ایجاد می شود استفاده از میکرونیدلینگ پوست می باشد که بیشتر متخصصین  سلامت و زیبایی این روش درمانی را که اگر زیر نظر متخصص با تجربه انجام گیرد را روشی مطمئن و بسیار ایمن می دانند.

مزیت روش میکرونیدلینگ 

یکی از مزیت های روش میکرو نیدلینگ آن است که برای همه پوست ها با رنگ های مختلف پوست می توان از آن استفاده نمود و همچنین استفاده روش میکرو نیدلینگ از سایر روش های درمانی بسیار موثرتر و نتایج حاصل از این روش بسیار بهتر می باشد.

 

شیوه عملکرد  میکرونیدلینگ

روش کار به این صورت است که این دستگاه توسط سوزن های بسیار ریزی در سطح پوست سوراخ های بسیار ریزی را ایجاد می کند و بر اثر آنکه سوزن به لایه درم پوست نفوذ می کند باعث به وجود آمدن تک جراحت بسیار کم در پوست ایجاد می شود و بدین نسبت به آن جراحت واکنش نشان می دهد و بازسازی و ترمیم آن ناحیه را آغاز می کند و با شروع ترمیم و بازسازی نیز تولید کلاژن و الاستیدن که جز پروتئین های تقویت کننده و اصلی پوشش هستند افزایش می یابد و در نتیجه به مرور زمان موجب ناپدید کردن خطوط اخم و چروک روی پوست می گردد و سبب جوان سازی پوست می شود.

  دریافت نوبت میکرونیدلینگ از کلینیک مهر و ماه

میکرو نیدلینگ  در جوان سازی پوست

امروزه بیشتر افراد برای جوان سازی پوست، برطرف کردن ترک های پوستی درمان اثر باقی مانده از سوختگی های قدیمی برطرف کردن جای زخم های بر روی پوست از روش های بسیار زیادی مانند، داروهای موضعی یا با استفاده از لیزر و یا سایر روش های درمانی استفاده  می کنند از این رو افرادی که از چنین روش های درمانی استفاده می کنند در بیشتر مواقع ممکن بود به نتایج دلخواه خود دست نیابند.

بدین سبب متخصصین فعال در زمینة سلامت و پوست به دنبال پیدا کردن روش های نوینی بودند که مشکلات روش های درمانی دیگر را نداشته باشد و همچنین با صرف کمترین هزینه برای بیماران عیوب آن ها را به خوبی برطرف نماید و آن ها روش میکرو نیدلینگ  که یکی از روش های بسیار مناسب و موثر در ترمیم و جوان سازی پوست است را به عنوان یک روش کارآمد و موثر معرفی نموده اند.

مزایای میکرو نیدلینگ در جوان سازی پوست

میکرو نیدلینگ بر خلاف سایر روش های درمانی مانند داروهای شیمیایی و کم ترین آسیب را به پوست وارد می کند. شیوه میکرو نیدلینگ در موارد متنوعی کاربرد دارد و معمولاً در از بین بردن علائم افتادگی و شل شدگی پوست و همچنین افزایش سفتی پوست شل و افتاده و و کاهش چین و چروک پوست و همچنین ترمیم اسکارهایی  که بر اثر برای و یا سوختگی  و یا اسکارهایی که بر اثر آکنه ایجاد شده اند نیز کاربرد موثرتری خواهد داشت.

انواع روش های میکرو نیدلینگ

در درمان به روش میکرو نیدلینگ از سه روش درمانی توسط پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد.

روش اول  در مارولر می باشد که منجر به ایجاد هزاران سوراخ ریز در پوست توسط یک ابزار تیتانیومی که بر روی پوست  غلتانده می شود و بدن فرآیند جوان و لطیف سازی سطح پوست را  آغاز می نماید.

روش دیگر دراماپن است که پزشک با توجه به نیاز بیمار با استفاده از مکانیزم ویژه ای که به او اجازه خواهد داد تا بر شدت درمان کنترل کاملی داشته باشد و نیز در این روش درمان یک محلول حاوی مواد معدنی،  ویتامین ها، پپتیدها و اسید هیالورانیک است مورد استفاده قرار می گیرد

روش سوم درمان با میکرو نیدلینگ روش دراماپن بازسازی کننده که برای جوان سازی به طور عمیقی در لایه رویی پوست سوزن کوچکی را با استفاده از این روش با کاهش شدت درمان زمان بستری نیز کاسته می شود و زمان بستری نسبت به درمان عمیق با این روش بسیار کمتر می شود و نتایج بسیار موثری در جوان سازی پوست را به وجود می آورد.

مطالب مرتبط

مراقبت‌های پس از عمل تزریق چربی به باسن

مشاهده

جلوگیری افتادن پوست شکم پس از لیپوماتیک

مشاهده

مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک

مشاهده

استفاده از ژل‌ها برای جوان‌سازی

مشاهده