Language : FA  |  EN

جراحی های زیبایی سینه


بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه که معمولا با پروتز سینه انجام میشود و برای افرادی که بافت سینه ی کمی دارند استفاده می شود و یا افرادی که کمی شلی در بافت سینه دارند ولی زیاد نیست و می توان با پروتز سینه هم حجم را افزایش داد صورت میپزیرد.

لیفت سینه یا کوچک کردن

در این عمل با ایجاد برش های خاصی که با اندازه گیری های دقیق انجام میشود می توان بافت اضافه را برداشت و پس از برداشتن پوست اضافه به سینه ها فرم طبیعی و اندازه ی دلخواه را ایجاد نمود.

Image
Image
Image

نکته مهم در جراحی لیفت سینه:

در مورد سینه ها دانستن این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد که بدانیم سینه یک بافت پیچیده چربی و مجاری ترشحی تشکیل شده و تمام این بافت ها توسط پوست نگهداری میشود.

در واقع تنها بافتی که وزن سینه ها را به خلاف جاذبه زمین نگهداری می کند پوست می باشد.

پس نکته بسیار حایز اهمیت این است که هر قدر سینه ها بزرگتر باشد بیشتر در معرض شل شدن و افتادگی می باشد.

پس وقتی عمل لیفت سینه ها انجام میوشد باید فرد بداند که بعد از یک سال حدود یک تا دو سانتی متر افت بافت سینه طبیعی می باشد و یا خانمی که پروتز بزرگ را انتخاب می کند باید بداند که پروتز بزرگ وزن زیاد تری دارد که باعث میشود سینه ها زودتر از حد معمول دچار افتادگی شود.

نکته ی مهم دیگر در مورد بافت سینه ها این است که بافت سینه یک بافت دینامیک و یا در حا حرکت می باشد چرا که سینه ها در هر ماه با توجه با اثر هورمون های استروژن و پروژسترون دچار تغییرات ماهیانه میشود در عین حال در طول زمان هم سینه ها دچار تغییرات خاص خودشان به دنبال چاقی یا لاغری و یا ورزش و یا عدم تحرک تغییر می کند.

Image
Image
Image
Image

پس در نظر داشته باشید:


به همین دلایل باید بدانیم که هرگونه تغییرات و یا جراحی ها در سینه ها مشمول مرور زمان خواهد بود و همانطور که سفتی سینه ها در یک خانم 15 ساله تا 25 ساله تغییر می کند این تغییرات در دهه های مختلف در یک بانو نیز اتفاق خواهد افتاد.

پس یک بانو 40 ساله که تصمیم به لیفت سینه می گیرد باید بداند که این عمل های جراحی همیشگی و پایدار نیست و ممکن است در نظر داشته باشد که کمی افت سینه ها جز ذاتی این عمل است که در طول زمان اتفاق خواهد افتاد.

دریافت نوبت مشاوره


با استفاده از فرم دریافت نوبت آنلاین کاملا امن قرار داده شده، نوبت خود را دریافت نمایید. تمام نوبت های آنلاین بر اساس ضروری بودن موضوع مشاوره اولیت بندی شده اند و متخصصین آماده خدمت به شما، مهارت و تخصص کامل برای کمک به شما را دارند.

درباره ما

جراحی های زیبایی سینه


  زمان مشاوره : روزهای فرد از 15:00 تا 19:00

  دریافت وقت مشاوره