Language : FA  |  EN

عمل زیبایی

تزریق چربی به باسن


بافت های چربی در بدن با تولید لپتین و تحریک نروپیءید و هیپوتالاموس باعث تحریک گرسنگی در فرد و تحریک و مصرف مواد پرکالری می شود.

این به آن معناست که یک فرد چاق میل بیشتر از یک فرد نرمال به غذا دارد و مصرف غذای بیشتری خواهد داشتو روز به روز چاق تر خواهد شد.

با خارج شدن بافت های چربی اشتهای فرد کاهش یافته و درصد بسیار بالایی از افرادی که اقدام به عمل پیکرتراشی می کنند بعد از عمل دیگر اشتهای قبل از عمل را نداشته و خوش اندام باقی می مانند.

Image
Image
Image

در عین حال بافت های چربی بافت های یاقی می باشند که به انسولین جواب نمی دهند و این بدان معناست که افراد چاق مستعد ابتلا به بیماری دیابت می باشند و وقتی مقاومت به انسولین بالا می رود به دنبال آن قند خون این افراد بالا رفته و بیماری دیابت حاد تر می شود.

با خارج کردن بافت های چربی استعداد ابتلا به دیابت نیز از بین میرود.

بیماران دیباتی زیادی داشته ایم که بعد از خارج کردن توده های چربی از بدنشان قند خونشان نیز نرمال شده و دیگر نیازمند مصرف داروهای کاهنده ی قند خون نبوده اند.

درمان pcod و مشکلات تخمدانی و نامنظم بودن دوره های ماهیانه در بانوان یکی دیگر از فواید این عمل می باشد .

باید بدانیم که هورمون های زنانه استروژن و پروژسترون از جنس چربی می باشند که در بافت های چربی تبدیل به هورمون های مردانه تستسترون می شوند و باعث ایجاد موهای زاید و تداخل در عمل تخمدان ها می شود.

به همین خاطر است که بانوان چاق موهای زاید ببیشتری دارندو صفات ثانویه ی مردانه در آن ها بیشتر است.

با از بین رفتن بافت های چربی این قبیل تداخلات هم از بین می رود و مشکلات pcod هم درمان می شود.

Image
Image
Image
Image

استعداد چاقی


بافت های چربی در بدن افراد مختلف و نژاد های مختلف متفاوت است ولی در کل هر قدر سلول های چربی در دوران جنینی و نوزادی بیشتر باشد استعداد ابتلا به چاقی هم بیشتر است.

البته این قضیه استعداد کاملا بستگی به شرایط محیطی فرد طرز تفکر خود فرد داردکه اگر رژیم غذایی کنترل شده همراه با ورزش منظم داشته باشد به هیچ عنوان دچار چاقی نخواهد شد.

دریافت نوبت مشاوره


با استفاده از فرم دریافت نوبت آنلاین کاملا امن قرار داده شده، نوبت خود را دریافت نمایید. تمام نوبت های آنلاین بر اساس ضروری بودن موضوع مشاوره اولیت بندی شده اند و متخصصین آماده خدمت به شما، مهارت و تخصص کامل برای کمک به شما را دارند.

درباره ما

تزریق چربی به باسن


  زمان مشاوره : روزهای فرد از 15:00 تا 19:00

  دریافت وقت مشاوره