Language : FA  |  EN

تزریق ژل


هیالورونیک اسید مهم‌ترین گلیکوز آمینو گلیکان در پوست است که باعث انعطاف پذیری و قوام کافی پوست می شود. توانایی اتصال به آب را دارد و وقتی زیر پوست تزریق می شود باعث حجیم، نرم و هیدراته شدن پوست می‌شود.

علاوه بر این، هیالورونیک اسید در رشد سلولی، عملکرد گیرنده های غشایی و چسبندگی نیز نقش دارد.

همچنین باعث پایداری ساختمان های بین سلولی شده و یک شبکه برای اتصال فیبرهای کلاژن و الاستین به یکدیگر ایجاد میکند. آنچه که در پیری ناشی از نور افتاب رخ میدهد، از بین رفتن این اتصالات است که منجر به ایجاد توده های نا منظم کلاژن و الاستین می شود.

Image
Image
Image

به زبان ساده تر با افزایش سن، پوست شما بیشتر هیالورونیک اسید خود و در نتیجه حجم و قوام طبیعی خود را از دست می دهد و در نتیجه پوست شل شده و بر اثر جاذبه به طرف پایین کشیده می شود و همچنین چین و چروک می خورد.

این مزایا باعث شده که هیالورونیک اسید به عنوان یک پر کننده پوستی عالی مطرح گردد. از انجایی که هیالورونیک اسید در تمامی گونه های جانوری یکسان است، احتمال ایجاد آلرژی بسیار بعید است.

از سال 2010 به اکثریت محصولات هیالورونیک اسید که مورد تایید FDA قرار گرفته اند لیدوکائین اضافه شده است که باعث کاهش درد هنگام تزریق می شود.

فیلرهای هیالورونیک اسید به خاطر نتایج زیبایی برتر هنوز به عنوان بهترین فیلرهای پوستی برای برجسته سازی بافت نرم مطرح هستند.

Image
Image
Image
Image

مزایای تزریق ژل یا فیلر:


  امکان مشاهده نتایج بلافاصله بعد از پایان تزریق

  یک روش غیر جراحی می باشد.

  دوره کوتاه استراحت بعد از تزریق یا بدون نیاز به استراحت، نرخ بالای رضایت از نتایج درمان، در صورتی که توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام شود.

  عدم نیاز به بیهوشی

  دستیابی به نتایج کاملاً طبیعی، در صورتی که توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام شود.

  امکان برگشت یا اصلاح نتایج

  روشی تایید شده و کاملاً ایمن دارای تاییدیه FDA و بهبود و رفع علائم پیری پوست از طریق کشیدن و پر کردن پوست و برطرف کردن خطوط و چروک های موجود در آن با حداقل ناراحتی و عوارض بعد از درمان

دریافت نوبت مشاوره


با استفاده از فرم دریافت نوبت آنلاین کاملا امن قرار داده شده، نوبت خود را دریافت نمایید. تمام نوبت های آنلاین بر اساس ضروری بودن موضوع مشاوره اولیت بندی شده اند و متخصصین آماده خدمت به شما، مهارت و تخصص کامل برای کمک به شما را دارند.

درباره ما

تزریق ژل


  زمان مشاوره : روزهای فرد از 15:00 تا 19:00

  دریافت وقت مشاوره