Language : FA  |  EN

عمل زیبایی

عمل پیکر تراشی (لیپوماتیک)


در این عمل از طریق سوراخ هایی که در سطح پوست ایجاد میشود چربی های زیر پوست در نواحی مورد نظر خارج می شود و هر قدر جراح متبحر تر باشد برداشت چربی یکسان تر بوده و نتایج مطلوب و درخشان تری خواهد داشت.

بعد از انجام این عمل تا چند روزی از طریق سوراخ های ایجاد شده ترشحات خون آبه ای خارج میشود و فرد باید گن مخصوص را بپوشد.

Image
Image
Image

نتایج حاصل از این عمل بلافصله بعد از عمل دیده میشود ولی تا یک ماه اول به خاطر وجود ورم ها نتایج خیلی محسوس نیست و پس از از بین رفتن ورم ها نتایج نهایی حدود 3 الی 4 ماه بعد حاصل میشود.

کاهش وزن بعد از پیکر تراشی(لیپوماتیک)

بعد از این عمل کاهش وزن وجود دارد ولی به دلیل ورم ها و تجمع مایع میان بافتی تا چند روز اول کاهش وزن مشهود نیست اما رفته رفته که ورم ها از بین می رود کاهش وزن محسوس می شود.

مراقبت های بعد از پیکر تراشی(لیپوماتیک)

بلافصله که عمل تمام می شود در اتاق عمل برای فرد گن پوشیده میشود و در محل سوراخ های تخلیه چربی پد گذاشته می شود تا ترشحات بیرون نریزد.

بعد از منتقل شدن فرد به بخش شخص می تواند با کمک همراه راه برود و مایعات شیرین بخورد و اگر حال عمومی خوب داشت و افت فشار خون نداشت بعد از حدود 3 الی 4 ساعت می تواند مرخص شود.

Image
Image
Image
Image

داروهای بعد از پیکرتراشی (لیپوماتیک):


انتی بیتویک ها    داروهای ضد انعقاد خون    مسکن ها

گاز استریل و پماد های موضعی که با توجه به میزان و ناحیه ی عمل شده فرق می کند.

انتی بیوتیک ها برای حدود 5 تا 10 روزتجویز میشود.

یکی از نکات خیلی مهم بعد از پیکرتراشی راه رفتن و تحرک است، که بلافصله بعد از عمل فرد باید پاهای خود را تکان بدهد و در اولین فرصت راه برود و معمولا هر یک ساعت حدود 5 دقیقه باید راه برود تا از ایجاد لخته در رگ های خونی پا جلوگیری به عمل آید.

دریافت نوبت مشاوره


با استفاده از فرم دریافت نوبت آنلاین کاملا امن قرار داده شده، نوبت خود را دریافت نمایید. تمام نوبت های آنلاین بر اساس ضروری بودن موضوع مشاوره اولیت بندی شده اند و متخصصین آماده خدمت به شما، مهارت و تخصص کامل برای کمک به شما را دارند.

درباره ما

عمل پیکر تراشی


  زمان مشاوره : روزهای فرد از 15:00 تا 19:00

  دریافت وقت مشاوره